«Пчелка маркет» у Подільському районі Києва!

19 квітня відбулося святкове відкриття «Пчелка маркет». Торговий об’єкт розташований у новому ЖК Новомостицько-Замковецький на вулиці Сергія Данченка, 30. Його загальна площа 506 м², торговельного залу — 275 м², працює 3 каси. У день відкриття на гостей чекав веселий ведучий, конкурси, акційні знижки, розіграш подарункового сертифіката на 1000 грн та інші приємні сюрпризи!

Усіх покупців мережі «Пчелка маркет» щоденно забезпечує свіжим товаром власний цех хлібобулочних та кондитерських виробів; м’ясний цех — надає м’ясні напівфабрикати та свіже м’ясо, також натуральні копчені ковбаси та елітні копченості. Під власною торговою маркою Grand Gateau виготовляється ексклюзивна, вишукана кондитерська продукція. А піцерія, розташована в торговому залі цього маркету, пропонує різні види смачної ароматної піци.

На сьогоднішній день відкрито більш ніж 20 магазинів «Пчелка маркет» у Києві та містах-супутниках. Покупцям мережі запропоновано свіжі продукти харчування та товари першої необхідності для щоденного використання у комфортних умовах за оптимальною ціною. Також продукти власного виробництва. У тому числі — товари власної ТМ «COTAr». Діє програма лояльності «СОТА CLUB» і щоденні різноманітні акції та знижки. У будні дні для людей літнього віку в мережі діє вранішня знижка на всі товари, окрім акційних пропозицій, алкоголю та тютюну.

К Новостям