Пчелка маркет

 

Більшість фахівців сходяться на думці, що якісна мережа супермаркетів повинна мати високий рівень обслуговування, широкий асортимент товарів, а також власне виробництво якісної продукції. Все більшою популярністю у пересічного покупця користується мережа «Пчелка-маркет». Незважаючи на короткочасне перебування нашої компанії на споживчому ринку ми вже маємо власне виробництво м'ясної продукції.

 

Здійснивши відкриття четвертого маркету мережі «Пчелка-маркет» за адресою м. Київ пр. Голосіївський 114 було вирішено облаштувати в окремому приміщені спеціалізований цех по виробництву м’ясних товарів. Використання сучасного обладнання та різного приладдя, а також робота висококваліфікованого персоналу гарантують налагоджене виробництво продукції. Займаючись приготуванням м'яса різного типу, ми здійснюємо закупку тільки першосортної сировини у спеціалізованих підприємств. Високі санітарно-гігієнічні норми та створення необхідного мікроклімату в холодильній камері гарантують високу якість наших товарів.

 

Головною перевагою власного виробництва м'ясних продуктів є свіжість. Свіжо виготовлені м'ясні товари потрапляють з цеху на полиці магазину і поставляються в інші маркети «Пчелка». Клієнти нашої мережі завжди мають змогу придбати якісні і, головне, свіжі м'ясні вироби.

 

Окремої уваги заслуговує цінова політика на вироблену нашим цехом продукцію. Компанія «Пчелка-маркет» не здійснює закупівлю готових м'ясних виробів по ринковій вартості, а самостійно займається приготуванням та іншими типами обробки сировини, що дає змогу запропонувати покупцям більш привабливі ціни у порівнянні з іншими супермаркетами. Здійснюючи постійний маркетинговий моніторинг споживчих запитів ми можемо визначити оптимальний діапазон цін на м'ясну продукцію, який в повній мірі влаштує покупців.

 

Компанія «Пчелка» планує подальше розширення виробничих потужностей, що дозволить виготовляти не тільки м'ясні товари, а й інші типи продовольчої продукції. Поставивши перед собою мету, надавати споживачам якісні товари по доступним цінам, компанія «Пчелка-маркет» відкриватиме сучасні цехи по виробництву актуальної сьогодні продукції.