Пчелка маркет

 

З великою популярністю у населення і стрімким розвитком мережі «Пчелка-маркет» відкрита для співпраці з постачальниками і різними підприємствами, які можуть забезпечити поставку якісної продукцію в низькому і середньому цінових сегментах ринку. Розширення мережі новими магазинами і регулярне поповнення асортименту товарів свідчать про серйозні наміри подальшого розвитку нашої компанії та укріплення її позицій на споживчому ринку України.

 

До головних критеріїв спільної співпраці мережі «Пчелка-маркет» з постачальниками відносяться висока якість продукції, що відповідає умовам договору, наявність документів та всіх необхідних дозволів, а також наявність унікального штрих-коду товару.

 

Компанія «Пчелка-маркет» гарантує своїм партнерам взаємовигідне співробітництво, побудоване на відповідних договірних зобов'язаннях. Ставлячись відкрито до компаній-постачальників ми розраховуємо на тривалу і плідну співпрацю. Організовуючи рекламні акції по просуванню товару і здійснюючи ефективну маркетингову компанію, наш колектив може домогтися відчутної віддачі від реалізації товару.

 

Мережа маркетів «Пчелка» зацікавлена у співпраці з постачальниками, здійснюючими продаж продовольчої і непродовольчої продукції. В асортимент наших супермаркетів входять м'ясні та молочні продукти, бакалія, консерви та напівфабрикати, а також кондитерські вироби, алкогольні і безалкогольні напої. Варто відмітити велику різноманітність товарів, які відносяться до засобів гігієни, косметики, столового приладдя, посуду, побутової хімії та інших господарських виробів.

 

Компанія «Пчелка-маркет» буде рада новим постачальникам, сприяючим розвитку та збільшенню нашої мережі, а також росту її популярності на ринку споживачів. Для обговорення більш докладних умов співпраці просимо звертатися за телефоном.

 

Контакти відділу закупівлі:

телефон:+380 (44) 486 99 63

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.