Пчелка маркет

 

Поради

Як правильно виконати сервіровку столу і приймати за ним гостей ? Не дуже багато можуть відповісти на дане питання. Спробуємо розібратися.

Що робити, якщо улюблені гардини з тюлю пожовкли? Синтетичні тканини з часом жовтіють на сонці, а наші гардини все літо закривали вікно. Крім того, білі гардини можуть посіріти від тютюнового диму або від забрудненого повітря на кухні.

Цвіль може з'явитися в будь-якому будинку і стати збудником різних захворювань, алергії, наприклад. Тому виявлення і видалення цвілі дуже важливо для того, щоб зробити будинок безпечним і придатним для проживання.

На етикетці будь-якого предмета одягу нанесені знаки-інструкції по догляду за ним. Деякі речі можна прати в гарячій воді, інші - ні. Щось не можна відбілювати, якихось предметів одягу протипоказана прасування, - все це підказують значки на етикетці. Корисні поради про те, що значить кожен знак на етикетці.

Існує просте правило, що допомагає підтримувати будинок в порядку: чим менше мотлоху, тим менше часу потрібно на прибирання. А щоб виявити цей самий мотлох, скористайся однієї з представлених нижче методик: