Пчелка маркет

 

Новини

Мережа «Пчелка маркет» відмітила своє  трьохріччя та відкрила новий маркет у місті Ірпінь на Тургенівській.

 

Маркет знаходиться біля університету, тому крім продуктів харчування та супутніх товарів для повсякденного життя, ми подбали про їжу для студентів. Це смачний та різноманітний фастфуд: піца, бургери, гамбургери, китайська локшина... У «Пчелка маркет» студенти матимуть можливість швидко придбати продукти та смачно поласувати, зарядившись енергією на навчання!

Зустрічайте магазин «Пчелка маркет» у Дарницькому районі Києва!

 

Новий маркет відкрито 26 травня на вулиці Бориспільській 32-А. Загальна площа магазину - 425  м², торгового залу - 245  м², у наявності 3 каси. Тут можна знайти всі необхідні продукти харчування та супутні товари, необхідні у повсякденному житті, з оптимальним асортиментом товарів та за доступними цінами.

Друзі, маємо для вас чудову новину: ми відкриваємо вже другий маркет у місті Ірпінь!

 

Тому з 22 лютого у ірпінчан є можливість здійснювати покупки у «Пчелка маркет» на вул. Соборній 1-Г. Це вже 19-те відкриття супермаркету мережі «Пчелка маркет». Новий магазин, з торговою площею 480 м², розташований у житловому комплексі «Янтарний» біля хвойного лісу. Маркет налічує 5 кас, включаючи касу кафетерію. З нагоди свята – святкова атмосфера, чарівні міми, акції, святкові знижки та розіграш подарункового сертифікату!

Вітаємо наших дорогих покупців зі святом святого Валентина! Нехай любов, щастя та гармонія завжди живе у Вашому житті!

Почалася Масляна, святкуйте її з нами! :) Це свято знаменує закінчення зими і початок теплої весни. Таких смачних та ароматних млинців, як у нас Ви ще не пробували ;)